ایده گستر اراک , ایده گستر,رزنت

چگونه از یوتیوب دانلود کنیم؟ | ایده گستر اراک
کاسبی

چگونه از یوتیوب دانلود کنیم؟

نویسنده: مدیر سایت

۲۲ خرداد ۱۳۹۶

360 بازدید

شبکه


برای دانلود کردن از یوتیوب راه‌های مختلفی وجود دارد؛ استفاده از سایت‌ها، استفاده از ترفند‌ها، استفاده از ربات‌های تلگرامی و غیره. در این مقاله سعی داریم ساده‌ترین راه‌های ممکن را برای پاسخ به این سوال که چگونه از یوتیوب دانلود کنیم، به شما بگوییم.

اگر برای شما راحت‌تر است که از مرورگر خود برای دانلود استفاده کنید، می‌توانید به جای کپی کردن لینک در سایت‌های دانلودر یوتیوب -که وقت، حوصله و انرژی شما را با نمایش دادن تبلیغات مختلف می‌گیرند- با یک ترفند ساده و با صرف کمترین انرژی ویدئوی مورد نظر خودتان را با فرمت‌ها و کیفیت‌های مختلف دانلود کنید! یا اگر شدیدا به تلگرام علاقه دارید و در تلگرام برای شما لینک‌هایی از یوتیوب فرستاده می‌شود که بدون استفاده از پراکسی/برنامه تغییر آی‌پی نمی‌توانید آن ویدئو‌ها را ببینید یا دانلود کنید، با امکاناتی که تلگرام در اختیارتان قرار داده می‌توانید در عرض چند ثانیه لینک دانلود کلیپ مورد نظر خودتان را با کیفیت دلخواه در تلگرام داشته باشید.

طریقه‌ی دانلود از یوتیوب به‌وسیله‌ی مرورگر

روش اول

  • آدرس ویدئوی مورد نظرتان را پیدا کنید؛
  • برای دانلود فایل ویدئویی مورد نظرتان، در نوار آدرس حروف “CONV” را قبل از اسم یوتیوب اضافه کنید. مثلا اگر آدرس فایل ویدئویی‌تان www.Youtube.com/video است باید در نوار آدرس بنویسید: www.CONVyoutube.com/video

روش دوم

  • آدرس ویدئوی مورد نظرتان را پیدا کنید؛
  • برای دانلود فایل ویدئویی مورد نظرتان، در نوار آدرس حروف “SS” را قبل از اسم یوتیوب اضافه کنید. مثلا اگر آدرس فایل ویدئویی‌تان www.Youtube.com/video است باید در نوار آدرس بنویسید: www.SSyoutube.com/video

تفاوت این دو روش

اگر شما به ابتدای آدرس ویدئوی مورد نظر خود در یوتیوب کلمه‌ی CONV را اضافه کنید از امکانات زیر برخوردار می‌شوید:

  1. می‌توانید بدون استفاده از پراکسی/برنامه‌ی تغییر آی‌پی ویدئوی مورد نظر خودتان را دانلود کنید؛
  2. می‌توانید این ویدئو را در فرمت‌های mp3, mp4 و gif دانلود کنید؛
  3. اگر فرمت «Gif» را انتخاب کردید این امکان را دارید که بازه‌ی زمانی مشخصی از کلیپ را تبدیل به «Gif» کنید.

اگر شما به اول آدرس ویدئوی مورد نظر خود در یوتیوب حروف ss را اضافه کنید از امکان زیر برخوردار می‌شوید:

می‌توانید ویدئوی خود را با حداکثر کیفیت موجود دانلود کنید؛ توجه داشته باشید که در این روش اگر در مقابل کیفیت‌های موجود، علامت قطع صدا وجود داشته باشد، ویدئوی شما بعد از دانلود بی‌صدا خواهد بود.

طریقه‌ی دانلود از یوتیوب به‌وسیله‌ی تلگرام

تلگرام که امروزه محبوب‌ترین شبکه‌ی اجتماعی نزد ایرانیان است قابلیت‌های زیادی را در اختیار ما قرار داده که یکی از آنها ربات‌های تلگرامیِ همه‌کاره است. همان‌طور که احتمالا تا الان ربات‌های مختلفی را دیده‌اید و با آنها کار کرده‌اید، ربات‌هایی هم در تلگرام وجود دارند که می‌توانید از طریق آنها به‌راحتی ویدئوی مورد نظر خودتان را از یوتیوب دانلود کنید.

رباتی که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم savevideobot است که علاوه بر یوتیوب، می‌توانید از طریق این ربات از ده‌ها سایت اشتراک ویدئوی دیگر هم ویدئوی مورد نظرتان را دانلود کنید.

برای دانلود از طریق savevideobot تنها کافی است لینک ویدئوی مورد نظرتان را در آن کپی کنید و دکمه‌ی ارسال را بزنید. بعد از چند ثانیه تمامی فرمت‌ها و اندازه‌های مختلف برای آن فایل ویدئویی به شما نمایش داده خواهد شد.